הפקולטה למדעי הרוח והחברה - אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קורסים כלליים

2 posters

Go down

קורסים כלליים Empty קורסים כלליים

הודעה  michalvd Tue Oct 09, 2007 11:58 am

אני מצטרפת לשאלה של מאיה , אני מתחילה ללמוד פסיכולוגיה ופילוסופיה במסלול דו מחלקתי וזה מגיע ל17 נק"ז (22 ש' שבועיות) השאלה אם באמת מומלץ לדחות את הקורסים הכלליים? איפה אני יכולה לראות רשימה עדכנית של כל הקורסים כלליים וחובה (כולל שינויים עדכניים בשעות)? ואילו קורסים כלליים אני לא יכולה לקחת? (למשל : האם אני אוכל לקחת קורס ללימוד גרמנית?) וגם האם ניתן לדעת כבר עכשיו איזה ספרים צריך בדיוק , אם לא מתי ואיך אוכל לדעת?
אשמח לתגובתכם בהקדם

ניתן ללמוד קורסים כלליים החל משנה א'
רשימת הקורסים נמצאת בקיוסק מידע לסטודנט מערכת שעות תחת מחלקה 151
ניתן להרשם אך ורק לקורסים בהם יש מקום
לגבי ספרי לימוד כל מרצה בתחילת השעור הראשון מוסר את סילבוס הקורס המפורט
שלום רב
עדיף לא לדחות את הלימודים הכלליים עדיף ללמוד 20 נקודות בכל סמסטר - אם במקרה שלך יש לך מערכת של 17 נק"ז עדיף שתקחי קורס כללי אחד של 2 נקודות

michalvd

מספר הודעות : 3
Registration date : 09.10.07

חזרה למעלה Go down

קורסים כלליים Empty Re: קורסים כלליים

הודעה  Admin Wed Oct 10, 2007 10:26 am

michalvd כתב:אני מצטרפת לשאלה של מאיה , אני מתחילה ללמוד פסיכולוגיה ופילוסופיה במסלול דו מחלקתי וזה מגיע ל17 נק"ז (22 ש' שבועיות) השאלה אם באמת מומלץ לדחות את הקורסים הכלליים? איפה אני יכולה לראות רשימה עדכנית של כל הקורסים כלליים וחובה (כולל שינויים עדכניים בשעות)? ואילו קורסים כלליים אני לא יכולה לקחת? (למשל : האם אני אוכל לקחת קורס ללימוד גרמנית?) וגם האם ניתן לדעת כבר עכשיו איזה ספרים צריך בדיוק , אם לא מתי ואיך אוכל לדעת?
אשמח לתגובתכם בהקדם

ניתן ללמוד קורסים כלליים החל משנה א'
רשימת הקורסים נמצאת בקיוסק מידע לסטודנט מערכת שעות תחת מחלקה 151
ניתן להרשם אך ורק לקורסים בהם יש מקום
לגבי ספרי לימוד כל מרצה בתחילת השעור הראשון מוסר את סילבוס הקורס המפורט
שלום רב
עדיף לא לדחות את הלימודים הכלליים עדיף ללמוד 20 נקודות בכל סמסטר - אם במקרה שלך יש לך מערכת של 17 נק"ז עדיף שתקחי קורס כללי אחד של 2 נקודות

Admin
Admin

מספר הודעות : 47
Registration date : 09.09.07

https://hsfbgu.forumisrael.net

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics